Gratis

Ospatar/Ajutor ospatar TRICKSHOT Afi Cotroceni

TRICKSHOT
4 poziții

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unei oportunitati de angajare in domeniul ospitalitatii? Ai abilitati excelente de comunicare si iti place sa interactionezi ︉︎︈︍︆︌︊︂​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎cu oaspetii? Atunci pozitia de ospatar in echipa TRICKSHOT ar putea fi potrivita pentru tine!

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor și servirea produselor de la bar si bucătărie.
Asigurarea unei serviri rapide și eficiente.
Oferirea de recomandări privind ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄meniul și băuturile.
Menținerea unui standard ridicat de curățenie și igienă la locul de muncă.

Program: Se lucrează în ture 2 zile lucrate, 2 zile libere (disponibilitatea de a lucra în weekend-uri și sărbători)

TRICKSHOT #FunDining – un concept care se desfășoară pe suprafețe mari, născut din nevoia consumatorilor care își doresc din ce în ce mai mult ca experiența pe care o au la restaurant într-un moment casual să fie una dinamică și entertaining.
Misiunea noastră este de a le oferi oaspeților experiențe complete, combinând mâncarea și băuturile de calitate, cu divertismentul și interacțiunile sociale, într-un design modern și minimalist.
www.trickshot.ro

Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024