Gratis

Ospatar

TRICKSHOT
3 poziții

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unei oportunitati de angajare in domeniul ospitalitatii? Ai abilitati excelente de comunicare si iti place sa interactionezi cu oaspetii? Atunci pozitia de ospatar in echipa Trickshot ar putea fi potrivita pentru tine!

Ca ospatar, vei fi responsabil de primirea oaspetilor, de preluarea comenzilor, de servirea mancarii si bauturilor, precum si de asigurarea unei experiente placute si de calitate pentru acestia. Vei lucra intr-un mediu dinamic si vei avea ocazia sa interactionezi cu diverse persoane, ceea ce iti va permite sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si relationare.

Unul dintre avantajele acestei pozitii este flexibilitatea programului de lucru, care iti ofera posibilitatea de a lucra in ture de 2 zile lucrat si 2 zile libere. De asemenea, industria ospitalitatii ofera oportunitati de avansare si de dezvoltare a unei cariere pe termen lung.

Vei avea ocazia sa lucrezi intr-o echipa dinamica si pasionata de industria ospitalitatii, ceea ce contribuie la crearea unei atmosfere de lucru placute si motivante.

Daca esti o persoana sociabila, atenta la detalii si dornica sa oferi o experienta de neuitat oaspetilor, atunci te invitam sa aplici pentru pozitia de ospatar si sa faci parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
Primirea oaspetilor si preluarea comenzilor
Servirea mancarii si bauturilor
Asigurarea unei experiente placute pentru clienti

Cerinte:
Abilitati ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄excelente de comunicare si relationare
Atentie la detalii si capacitate de multitasking
Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii

Descrierea companiei

#FUNDINING DOAR LA TRICKSHOT
Un concept construit în jurul calității preparatelor culinare și plăcerii de a savura cu adevărat o ieșire în oraș. Gastronomie de calitate și activitati de grup organizate într-o atmosferă elegantă și totodată familiară. Rețete culinare internaționale, mixuri moderne de băuturi și specialități din cafea, ingrediente atent selectate și controlate, Arcade Games, bowling, biliard & shuffleboard – toate cristalizate într-o experiență fără compromisuri.
www.trickshot.ro

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024