Gratis

Ospatar - Casa Mita Biciclista

Casa Mita Biciclista
2 poziții

Candidatul Ideal

La Mița Biciclista caută un ospătar dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană energică, prietenoasă și orientată spre clienți, te așteptăm în echipa noastră!
  • Experiență de minimum 3 ani în domeniul ospitalității.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra într-un ritm alert și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Atitudine pozitivă și aspect îngrijit.
  • Flexibilitate și capacitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

  • Oferirea unui serviciu excelent clienților, asigurându-se că aceștia au o experiență plăcută.
  • Preluarea comenzilor și servirea produselor într-o manieră ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄profesionistă.
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.
  • Colaborarea eficientă cu echipa și restul personalului.
Oferta noastră:
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, 40 de ore/săptămână, 2 zile libere.
  • Salariu atractiv: 3300 lei net/lună.
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Unul dintre cele mai frumoase proiecte ale Bucurestiului, La Mita Biciclista Stabiliment Creativ caută un coleg nou în echipă. La Mița Biciclista dezvoltă în casa istorică din Piața Amzei, recent restaurată, o braserie, o patiserie și un amplu spațiu cultural alături de un bar de cocktailuri.
Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 27 Iun. 2024