Gratis

Ospatar @ Le Bab

Le Bab Fried Chicken
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în domeniul ospitalității sau serviciilor alimentare este preferată.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții si colegii;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu cu un ritm rapid și de a gestiona sarcini multiple simultan.
  • Cunoștințe despre regulile de igienă și siguranță alimentară;
  • Atitudine pozitivă și orientare către client, cu o atenție deosebită la satisfacerea nevoilor acestora.
  • Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și zile de sărbătoare.

Descrierea jobului

În calitate de Ospătar la Le Bab, vei juca un rol crucial în asigurarea unei experiențe de neuitat clienților noștri, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄fiind un ambasador al ospitalitatii. Vei fi responsabil pentru primirea oaspeților cu un zâmbet cald, oferind recomandări cu privire la meniul nostru divers și preluând comenzile în mod precis și eficient.
Vei lucra în strânsă colaborare cu echipa noastră din bucătărie și cu ceilalți membri ai personalului de servire pentru a asigura o experiență fluidă și plăcută pentru clienții noștri. Comunicarea deschisă și eficientă va fi esențială pentru succesul colectiv.

Responsabilitati:
  • Primirea și plasarea oaspeților la mese într-o manieră promptă și politicoasă.
  • Prezentarea și explicarea meniului, oferind recomandări și răspunzând la întrebările clienților.
  • Preluarea comenzilor cu atenție la detalii și asigurarea transmiterii acestora către bucătărie.
  • Servirea mâncărurilor și băuturilor într-un mod plăcut și eficient.
Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de servire și în sala de mese.

Noi oferim:

- Salariu avantajos;
- Tichete de masa;
- Abonament medical într-o rețea privată de sănătate;
- Proces rapid de promovare;
- Beneficii și discount-uri în cadrul restaurantelor Le Bab Fried Chicken si Le Bab;
- Stabilitate, posibilitate de dezvoltare, promovare și de a evolua în cadrul companiei;
- Training pentru dezvoltarea abilităților profesionale;
- 21 de zile de concediu de odihna si beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale;

Înființat în Londra în 2016 și extinzându-se în București în 2019, Le Bab este locul unde căldura aromelor orientale se întâlnește cu creativitatea culinară modernă.
Cu mai multe locații, grupul nostru de restaurante a devenit un loc iubit pentru cei dornici să exploreze un meniu unic, fie că este vorba despre opțiunile noastre inventive de brunch sau cocktailurile și băuturile speciale.

Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 28 Iun. 2024