Gratis

Ospatar/Ajutor de ospatar

TUYA RESTAURANT S.R.L
3 poziții

Candidatul Ideal

Restaurantul TUYA din Soseaua Nordului cauta colegi pentru a se alatura echipei pentru functia de Ospatar si Picol.
Oferim contract individual de munca, salariu 3000 lei net plus tips, decontare transport, asigurare medicala si masa asigurata.

Descrierea jobului

De asemenea, pentru cei interesati putem oferi contract de munca in orice locatie din grup: Mykonos sau Milano.

Va ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁asteptam la interviu!

Tuya is an all-day dining restaurant located in the north of Bucharest, near Herăstrău Lake, where one can enjoy a relaxed and seasonal Mediterranean menu.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024