Gratis

Ospatar/ospatarita

CHARMING BURGER SRL
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Candidatul idear trebuie sa fie o persoana placuta, responsabila si care sa isi doreasca sa invete si sa evolueze. Apreciem ︇︀️︁︀︎︃︆​︄︌️︀​︁︁︎️​︋︎︄︈​︊︆︄︈︃︋︁︂︇︆︊︌seriozitatea, corectitudinea si ne dorim o colaborare de lunga durata. Interactiunea cu clientii nostri este foarte importanta, de aceea ne dorim o persoana orientata spre comunicare si cu experienta in domeniul ospitalitatii.

Echipa Vagabundos este un mediu placut si dinamic, foarte potrivit pentru persoanele open-minded si chiar si pentru cele nonconformiste!

Descrierea jobului

- o zi buna incepe cu o cafea alaturi de colegi :)
- intampinarea si primirea clientilor in restaurant
- ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄consilierea clientilor si preluarea comenzilor acestora, daca situatia o impune (se va lucra cu un meniu digital interactiv, care le permite clientilor comandarea directa a preparatelor din aplicatie)
- servirea preparatelor la masa
- debarasare si mentinerea curateniei pe sala

Vagabundos este un brand nascut in Cluj-Napoca, 100% romanesc, care activeaza in sectorul alimentar pe cod CAEN de restaurant. Am inceput activitatea in 2018 cu un food truck, ulterior am crescut la 3 unitati mobile si fixe, iar din 2024 si o locatie fixa in zona centrala a orasului. Suntem prezenti la toate evenimentele de mare anvergura (festivaluri, evenimente de tip streetfood), dar si evenimente private si corporate, respectiv putem fi gasiti si in gradinile Zazen si Iconic. Specificul restaurantului este tex-mex, o combinatie de mancare latina si americana, iar echipa este tanara si dinamica.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 1 Oct. 2024