Gratis

Ospatarita / Ospatar - Castiguri : 1200 - 1500 euro

BRASSERIE 41

Candidatul Ideal

Ospatarita / Ospatar - castiguri : 1200 -1500 euro - Salariu + Bonuri de masa + Tips

Brasserie41 isi mareste echipa cu Ospatarita / Ospatar.

Cautam colegi care inteleg semnificatia unui serviciu de buna calitate oferit clientilor.
  • Persoane dinamice,serioase si implicate
  • Zambetul si buna dispozitie sunt un atu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Ospatar - servire la mese, coordonare sala, interactionare clienti.
Beneficii:

Program:
  • 2 zile de lucru ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈cu 2 zile libere liber in ture - 1 Pozitie
  • Program: Luni - Vineri de la ora 08.00 - 16.00 - 1 Pozitie
  • Punct de lucru : zona de nord;
  • Castiguri lunare intre 1200 -1500 euro

Descrierea companiei

Despre noi:

  • Brasserie 41 este un concept nou, care doreste sa isi intampine clientii cu un ambient primitor si un meniu international, pentru toate gusturile.
  • Este o braserie autentica, calda si primitoare, cu un spatiu confortabil in care oaspetii nostri pot savura preparate delicioase in toate momentele zilei, de la prima cafea esentiala a zilei si micul dejun proaspat, pana la brunch-uri intre prieteni sau cine romantice.
  • Toate intr-un stil relaxant, in interiorul prietenos sau pe terasa in aer liber.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024