Gratis

Ospatar Cafenea

IPORO COM
3 poziții

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unei oportunitati de angajare in domeniul ospitalitatii? Ai pasiune pentru servirea clientilor si esti in cautarea unei cariere in HoReCa? Atunci aceasta pozitie de ospatar la una din cafenelele noastre News Caffe, Galleria Art&Coffe sau Clubul de bowling și biliard Dash ar putea fi potrivita pentru tine!

Cerinte:
  • Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii;
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii;
  • Atentie la detalii si capacitatea de a lucra eficient in situatii de stres;
  • Flexibilitate de program, inclusiv disponibilitate pentru lucru in weekend-uri si sarbatori legale.

Descrierea jobului

Rolul tau:
  • Sa intampini si sa servesti clientii cu amabilitate si profesionalism;
  • Sa preiei comenzile si sa le livrezi ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄in mod prompt si exact;
  • Sa mentii curatenia si ordinea in zona de servire;
  • Sa fii atent la nevoile clientilor si sa le oferi o experienta placuta.
Ce iti oferim:
  • Oportunitatea de a lucra intr-o locatie centrala, cu un flux constant de clienti;
  • Training si suport pentru a-ti dezvolta abilitatile in domeniul ospitalitatii;
  • Un mediu de lucru placut si dinamic, alaturi de o echipa tanara si entuziasta;
  • Oportunitati de avansare pe baza performantei si implicarii tale.

Descrierea companiei

Cine suntem Noi?
Grupul Kronwell este furnizor national de elita in industria ospitalitatii, certificat de cei peste 20 de ani de experienta. Atentia ne este centrata pe oaspetele acomodat cu performanta, alert si exigent, care integreaza exclusivul in stilul obisnuit de viata. Cautam intotdeauna sa maximizam potentialul si calitatea vietii, sa crestem curajos si sa creem experiente care ne definesc.
Pe langa Kronwell, toate celelalte branduri ale noastre: Qosmo, Bellman, Belaqva, Kasho, Dash, News, Galleria, Papazaur, Prallini, Upfood, sunt recunoscute pentru inspiratia si motivarea data atat oaspetilor cat si membrilor echipelor, spre un standard frumos de viata.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024