Gratis

Ospatar/Barman/Barista

Clever Advertising S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Fie ca ești Ospatar profesionist, sau la început de drum, căutăm colegi noi pasionați de ospitalitate, gusturi și arome.
Candidatul ideal este energic, sociabil, vrea să își îmbogățească cunoștințele despre ceea ce facem în toate departamentele și nu în ultimul rând, dornic să facă parte dintr-o echipă tânără.

Descrierea jobului

Job full time ca ospatar, program 9h/zi, masa asigurata, transport, scolarizare.

Responsabilitati:
- Asigura prezentarea meniului si recomandarea diferitelor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈produse din meniu prin personalizarea in funcție de oaspete a fiecărei comenzi intr-o maniera rapida astfel asigurând de satisfacția invitaților si indeplinirea indatoririlor zilnice:
- respectarea normelor de igiena si siguranța;
- servirea băuturilor conform normelor locației;
- aranjarea spațiului de servire conform planurilor si indicațiilor superiorilor;
- pregătirea, prepararea si depozitarea a produselor necesare desfasurarii activității;
- menținerea curateniei in spațiul de servire intr-o maniera cat mai adecvata situației fara a deranja activitățile desfășurate;
- menținerea unei atmosfere deschise la interacțiuni, comunicare si prietenie;
- menținerea unui aspect fizic îngrijit si curat adecvat ambientului si activității desfășurate;
- pregătirea spațiului de servire pentru finalizarea activității si încheierea programului;

Suntem exploratori de cafea, vin și bunătăți urbane, iar misiunea noastră este educația prin gust, arome și texturi.

Articulăm gustul în cuvinte simple și îmbogățim viața cu: 𝘝𝘪𝘯 – 𝘊𝘢𝘧𝘦𝘢 – 𝘎𝘶𝘴𝘵𝘢̆𝘳𝘪.

Rekolta, Calea Floreasca.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024