Gratis

Barista / Barman

Uni Coffee Business S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un tanar entuziast pentru un post de barista/barman, entry-level (experienta este un plus), pentru un job stabil, 8 ore/zi, de Luni pana Vineri. Locul de munca este intr-o cafenea.

Salariul este atractiv + bonusuri. Jobul implica munca directa cu clientii, atentia la detalii, sa fii sociabil si prezentabil in fata clientilor. Seriozitatea este foarta importanta pentru noi.

Te asteptam la interviu!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Preia comenzile intr-o maniera eficienta si profesionista; • Cunoaste si preparara bauturi, cafea, ceai, conform retetelor;
• Serveste ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄clientii la bar;
• Acorda atentia cuvenita si asigura servicii ireprosabile clientilor;
• Cunoaste foarte bine meniul;
• Intocmeste bonurile fiscale si introduce comenzie pe casa de marcat.

Cerinte:
• Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj;
• Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
• Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii;
• Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.

Permisul de conducere cat. B este un plus.

Suntem o echipa tanara, am dezvoltat business-uri in domeniul cafelei si cautam oameni la fel ca noi, seriosi si de incredere. Suntem flexibili si incantati sa discutam cu orice persoana implicata si pasionata de acest domeniu.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024