Gratis

Barista

Green Caffe

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj;
• Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational
• Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
• Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii;
• Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Preia comenzile intr-o maniera eficienta si profesionista;
• Cunoaste si preparara bauturile la cele mai inalte standarde ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃de calitate
• Serveste clientii la bar
• Acorda atentia cuvenita si asigura servicii ireprosabile clientilor;
• Cunoaste foarte bine meniul;
• Intocmeste sau verifica intocmirea corecta a notelor de plata.

Descrierea companiei

Cafenea
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024