Gratis

Barman/Ospatar

META PRIME CULINARI S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta anterioara in domeniul serviciilor de alimentatie si bautura
- Cunostinte solide despre bauturi alcoolice si non-alcoolice
- Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala
- Capacitate de gestionare a stresului si a situatiilor tensionate
- Capacitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Activitati specifice locului de munca Barman/Ospatar:
- Asigurarea unei experiente placute clientilor prin servirea rapida si eficienta a bauturilor si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a mancarii
- Respectarea standardelor de igiena si siguranta alimentara
- Gestionarea stocurilor de bauturi si mentinerea unui nivel optim de inventar
- Promovarea produselor si oferirea recomandarilor clientilor
- Alte activitati specifice.

Descrierea companiei

Restaurant & Lounge in Mun. Ploiesti, locatie centrala.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024