Gratis

Operator Magazin Online pentru Ambalare si Pregatire Colete

Gradina Sanatatii

Candidatul Ideal

  • Căutam un coleg/colegă pe postul de ambalare și pregătire a coletelor pentru livrare, (experiența pe un post similar reprezintă un avantaj).
Aplică la acest job oferit de compania noastră, dacă:
  • Ești o persoană harnică și serioasă;
  • Îți place să faci lucrurile bine și ești atentă la detalii;
  • Ești pasionată de sănătate;
  • Ai abilitatea de a lucra în echipă;
  • Dexteritate în ambalarea coletelor;
  • Fie că este vorba de transportul în comun sau de mașina personală, deplasarea la locul de muncă nu reprezintă un obstacol.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Ambalarea produselor și pregătirea coletelor pentru livrare;
  • Etichetarea produselor.
Beneficii:
  • Un mediu de lucru plăcut ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄și stabil;
  • Salar total in mana 3400 din care.
  • 2800 lei NET
  • Bonuri de Masa - 30 lei per Bon / Aprox 600 lei per luna
  • Transport Asigurat (in limita a 200 de lei)
  • Bonus de ambalare colet
  • Se lucrează într-un singur schimb
  • Locație: Vladimirescu, Str Padurii Nr 7, Hala Gradina Sanatatii
  • Program de lucru de 8 ore de luni pana vineri de la 08:00 - 16:00.

Dacă pe tine te căutam, dă-ne un semn! De-abia așteptăm să te întâlnim!

Suntem o companie tanara care activeaza pe nisa de sanatate iar viziunea noastra este mereu orientata spre dezvoltare continua. Cautam sa oferim clientilor nostri o alternativa mult mai puternica la extractele standarde regasite in farmacii si plafaruri, pentru care ne angajam sa oferim in acelasi timp si cel mai bun pret posibil fata de concurenta. Ne caracterizeaza ambitia, onestitatea si transparenta fata de clientii nostrii.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024