Gratis

Operator procesare comenzi magazin online, ambalator colete

SC OLGUTA MARA SHOP SRL

Candidatul Ideal

- Ne dezvoltăm echipa ︈︅︀︉︄️︇︉​︎︊︇︍​︁︁︎︍​︋︈︋︍​︅︊︄︃︁︊︆︊︆️︄︌cu o persoană serioasă, cu bune abilități de organizare și atenție la detalii.
- Reprezintă un avantaj ︎︍️︇︍︎︎︄​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎dacă ai mai lucrat pâna acum cu partea de administrare a unei platforme de comerț electronic Gomag, EasySales,MerchantPro sau marketplace-uri
- Persoană activă și dispusă la efort fizic;
- Spirit organizatoric și abilitatea de selectare a produselor de pe rafturi în funcție de comenzi și pregătirea/ambalarea pentru expediție
- Cunoștințe operare PC;
- Respectarea termenelor date și a regulilor stabilite;
- Experiență de lucru într-un magazin online constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Preluarea comenzilor și ambalarea acestora, conform factură/comandă;
- Verifică și coordonează actualizarea permanentă a stocurilor;
- Întocmirea documentelor necesare ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀pentru livrare (factură + AWB);
- Recepția produselor și așezarea acestora pe raft, în depozit;
- Etichetarea coletelor și așezarea acestora în zona destinată fiecărui curier în parte;
- Participarea la inventarierea produselor;
- Pastrarea legaturii cu clientii magazinului;
- Gestionarea retururilor;
- Receptia si verificarea marfii primite;
- Listarea produselor in site;
- Creeaza si editeaza descrieri produse noi (titlu produs, descriere produs);
- Modifica / corecteaza continutul deja existent pe site (titlu, descriere, imagini - conform cuvintelor cheie);

BENEFICII
- Salariu motivant
- Program de lucru: Luni – Vineri (09:00 – 17:30, cu 30' pauză de masă).
- Prime oferite cu diverse ocazii
- Ore suplimentare platite
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
- Concedii conform legislației
- Stabilitate

Suntem o companie, de 8 ani din piața din România, cu sediul in Bucuresti, Sector 3 care are ca obiect de activitate vanzarea unei game variate de produse.

N-ar ajuta foarte mult ca persoanele care aplica la acest job sa locuiasca in Sectorul 3.

Nota de confidentialitate: Aplicând la acest job sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV în cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UE) 679/2016 ( GDPR ) și a Politicii de Confidențialitate.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024