Gratis

Operator Gestionare Comenzi Magazin Online

CRAFTMYSTIC S.R.L.

Candidatul Ideal

Conditii pentru o colaborare de lunga durata:

Sa zambesti des si sa ai o atitudine pozitiva cu clientii si colegii.
Esti pasionat de cristale, bijuterii, feng shui si tot ce tine de acest domeniu (ideal, dar nu obligatoriu)
Esti pasionat de comertul electronic si ai cunostinte de baza despre functionarea magazinelor online.
Operarea programelor din suita Microsoft Office
Asimilarea cu usurinta a noutatilor din domeniu
Atitudine pozitiva, atentie la detalii si spirit de echipa
Asumarea responsabilitatilor
Cunoastere limba engleza nivel mediu (reprezinta un avantaj)
Initiativa si implicare
Atentie la detalii, spirit de observatie si corectitudine
Sa fii dispusa sa inveti, organizata si atenta la detalii.
Sa stii sa muncesti dar sa te si distrezi in echipa.
Sa ai cunostinte minime de operare pe calculator.

Descrierea jobului

Dorim sa angajam o persoana care sa se ocupe de gestionarea comenzilor magazinului online. Responsabilitatile includ:

Preluarea comenzilor online ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄si telefonic, ambalarea comenzilor online cu atentie si promptitudine
Întocmirea documentelor necesare pentru livrare (factură + AWB);
︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃Verificarea produselor și ambalarea conform cerințelor;
Etichetarea coletelor și așezarea acestora în zona destinată fiecărui curier în parte;
Pastrarea legaturii cu clientii magazinului;
Gestionarea retururilor;
Receptia si verificarea marfii primite;
Aranjarea produselor in spatiile noastre de vanzare
Gestionarea eficienta a stocurilor si asigurarea disponibilitatii produselor in magazin

Detalii de Lucru:

Program: Luni - Vineri, 09:00-18:00
Locație: Unirii, Calea Șerban Vodă 22-24, sector 4, București
Concediu Anual: 20 zile
Contract de Muncă pe Perioadă Nedeterminată

Descrierea companiei

Despre CraftMystic:

CraftMystic este mai mult decât un magazin online, este un loc unde magia și misticismul se întâlnesc cu pasiunea pentru frumos și calitate. Fondat din dragoste pentru lumea spirituală, CraftMystic s-a transformat într-o afacere de familie, devenind un nume de încredere pentru iubitorii de cristale, bijuterii spirituale și decor spiritual.

Prezența Online și Showroom-ul Nostru:

Avem un showroom in București și suntem prezenți activ pe toate rețelele sociale importante ca Facebook, Instagram, TikTok și Pinterest, cu peste 5000 de urmăritori pe fiecare. Investim zilnic în crearea de conținut atractiv și în promovarea pe canalele noastre sociale, ceea ce ne ajută să rămânem în contact strâns cu comunitatea noastră.

Planuri de Expansiune:

Continuăm să creștem pe plan local si international, nu doar online, dar și prin showroom-ul nostru din București, punând un accent puternic pe accesibilitate și experiența clienților.

Produse Internaționale și Experiență de Calitate:

Importăm produse din întreaga lume, inclusiv din Uruguay, Statele Unite ale Americii, Mexic, Peru, India și China, asigurându-ne că oferim clienților cea mai bună experiență posibilă - de la calitatea produselor, la servicii pentru clienți, transport, ambalare, suport și prețuri competitive.

Pentru a fi sigur că ai citit cerințele acestui job, spune-mi 3 cristale pe care le cunoști.

Te așteptăm în echipa CraftMystic!

Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 25 Sept. 2024