Gratis

Operator date magazin online

Attitude Websites srl
2 poziții

Candidatul Ideal

- Cunostinte de operare calculator si introducere date (excel, word)
- Cunostintele de operare a unei platforme online (cs-cart, magento, presta, wp, etc)
- Cunostintele de Photoshop (medium+)
- Google iti este prieten si browsing-ul face parte din viata ta de zi cu zi
- Cunostinte de limba engleza la un nivel conversational
- CANDIDATUL IDEAL RASPUNDE LA INTREBARILE din mini interviu.

Descrierea jobului

- Obtinerea si introducerea de date (caracteristici produse) de la furnizor sau parteneri;
- Adaugarea de produse noi in platforma ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀conform cu instructiunile trasate anterior;
- Verificare sau ajustare (photoshop) si adaugarea de imagini de produs;
- Intretinere si actualizare periodica a datelor din platforma;
- Actualizare produse, preturi, stoc;
- Adauga continut si imagini pentru postari pe retelele sociale;
- Interogheaza saptamanal stocurile pentru anumite grupe de produse si plaseaza comenzi catre furnizorii atribuiti.
- Tine legatura cu echipa de marketing pentru a putea transmite informatii legate de produse, poze, campanii de marketing, etc.

Suntem o agentie de Marketing Digital & eCommerce axata pe performanta, specializata in managementul magazinelor online pentru clienti din diverse domenii. Iti oferim un loc in echipa unde sa te simti bine si sa evoluezi, unde ideile tale sunt apreciate iar efortul rasplatit. Punem pret pe loialitate, diplomatie, inteligenta, ambitie, respect si buna dispozitie. Birou Bucuresti - birou in zona Regie (Semanatoarea/Crangasi/Grozavesti)

Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 25 Sept. 2024