Gratis

Operator Facturare

TAVIANY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajăm un operator facturare pentru punctul nostru de lucru din Vaslui. Căutăm o persoană organizată și meticuloasă, care să se ︉︃︍︂︄︊︁︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎ocupe de gestionarea și operarea facturilor într-un mediu profesional și dinamic.

Cerințe:
  • Experiență în lucrul cu facturile și documentele contabile.
  • Cunoștințe bune de operare PC și utilizare a unui software de gestiune.
  • Abilități de organizare și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Recepția și operarea facturilor în sistemul informatic.
  • Verificarea corectitudinii documentelor și a facturilor primite.
  • Gestionarea arhivei de documente ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈și facturi.
  • Comunicare eficientă cu furnizorii și departamentele interne.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024