Gratis

Operator Facturare

TRANSAERO INVESTMENT GROUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare (de preferat în domeniul economic sau administrativ);
  • Experiență anterioară de minim 1 an pe un post similar;
  • Cunoștințe solide de operare PC și de utilizare a softurilor de facturare (ex. SAP, SAGA, etc.);
  • Atenție la detalii și capacitate de gestionare a volumelor mari de date;
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

Descrierea jobului

  • Emiterea și procesarea facturilor conform comenzilor și contractelor;
  • Verificarea corectitudinii datelor din facturi și a documentației aferente;
  • Gestionarea relațiilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu clienții în ceea ce privește problemele legate de facturare;
  • Înregistrarea și actualizarea informațiilor în softurile de facturare și contabilitate;
  • Colaborarea cu echipa financiar-contabilă pentru reconcilierea soldurilor și documentelor;
  • Întocmirea rapoartelor periodice privind facturile emise și încasările realizate.

TransAero Investment Group, lider în transportul echipajelor de zbor, este în căutarea unor operatori facturare dedicați și responsabili pentru a se alătura echipei noastre dinamice.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024