Gratis

Operator facturare

AGROPAN IMPEX SRL IASI

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, atenta la detalii
Disponibilitatea de a lucra in ture de noapte
Cunoasterea programelor ERP, poate constitui un avantaj;
︆︊︃︍︈️︊︌​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Capacitate de analiza, de planificare, organizare si administrare a activitatii proprii si a echipei, de a lua decizii rapide si eficiente;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Transferarea marfii din depozit in gestiunea agentilor
Facturarea marfii catre client
Arhivare facturi/chitante
Verificarea documentelor
Inregistrarea în contabilitate a ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂facturilor si evidenta ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄registrului de casa
Se asigura de corectitudinea tuturor documentelor operate
Rezolvarea diferitelor task-uri operationale.

Beneficii:
Bonusuri de performanta
Prime de sarbatori
Tichete de masa

Descrierea companiei

Cine este Panifcom?
Suntem producători de produse de panificație și zilnic facem ce știm noi să facem cel mai bine de 100 de ani: pâine pentru azi și pentru mâine.
Lucrăm alături de 250 de oameni harnici, suntem prezenți cu produsele noastre în peste 2.000 de magazine de proximitate și lucrăm cu principalele supermarketuri din zona Moldovei.
Dacă vrei să fii întâmpinat cu respect în fiecare zi de o echipă determinată și motivată, colegi pasionați de ceea ce fac și vrei dezvoltare profesională continuă, te așteptăm în echipa noastră!
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024