Gratis

Operator facturare

B.D.G. IMPORT SRL

Candidatul Ideal

Suntem o companie dinamica si cautam o persoana care sa se alature echipei noastre pe pozitia de Operator Facturare .
Ne dorim o persoana cu:
  • Experienta anterioara in facturare
  • Cunostinte de operare PC si programe de facturare (ERP);
  • Atentie la detalii si abilitati de organizare;
  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa si de a respecta termenele limita;
  • Abilitati bune de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Emiterea si inregistrarea facturilor in ERP-ul companiei;
Verificarea corectitudinii datelor si documentelor financiare;
Gestionarea relatiei cu clientii sau ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈cu colegii pentru confirmarea facturilor emise;
Colaborarea stransa cu echipa de vanzari si logistica;

B.D.G Import S.r.l. este importator cu experiență în România, companie formată în urmă cu 30 de ani, si care in prezent detine in portofoliu peste 100 dintre cele mai cunoscute mărci de bauturi spirtoase din întreaga lume aflandu-se in continuă expansiune.

In ultimul deceniu, B.D.G. Import se pozitioneaza cu mândrie printre primii 3 dintre cei mai importanți competitori ai industriei, modelând piața băuturilor spirtoase din România.

B.D.G Import este singura companie cu 100% capital privat romanesc, făcând ca ascensiunea acesteia printre jucătorii de top de pe piață sa fie demna de remarcat.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024