Gratis

Operator facturare - Contabilitate evidenta primara

ZETA STUDIO CONCEPT S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este cel care intruneste urmatoarele cerinte:
- este absolvent de studii superioare sau student in an terminal;
- isi doreste sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti tineri si sa invete constant lucruri noi
- este serios, responsabil, capabil sa lucreze cu termene limita
- este pasionat de profesie si isi doreste sa faca cariera in domeniu
- atitudine proactiva si orientata către soluții;
- cunoștințe de operare a Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, etc.);

Descrierea jobului

  • Cerințe:
  • Cunoștințe de operare SMART BILL sau alte programe de gestiune/facturare
  • Abilități de planificare, organizare si comunicare eficienta orientata ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈către rezultate, capacitatea de a primi si oferi feedback
  • Abilități de analiza aprofundata, gestionarea facila a cifrelor și capacitate de rezolvare a problemelor;
  • Spirit de observatie, capacitate de înțelegere a problemelor, capacitate de exprimare scrisă, spirit de echipa;
  • Capacitate de planificare si urmărire a obiectivelor
  • Capacitatea de organizare eficienta a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
  • Este direct responsabil de înregistrarea la timp, corect și în mod egal al informațiilor financiare necesare, folosindu-se de documentele justificative;
  • Organizarea documentelor, îndosarierea și arhivarea documentelor;
  • Tine relația cu societatea de contabilitate si consultanta fiscala (întocmirea si predarea la termen a situațiilor/documentelor solicitate);
  • Tine relația cu toți furnizorii si clienții pe toate aspectele legate de contabilitate plăti & încasări, confirmări date, comunicări oficiale etc.
  • Evidenta la zi si înregistrarea corecta in programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila;
  • Capacitate de a respecta termene limită;
  • Capacitatea de învățare continua si de autoperfecționare.
  • Beneficii:
  • Asigurare medicală
  • Programe de dezvoltare profesionala
  • Prime de Craciun
  • Recunoasterea meritelor
  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa

ZETA Concept este un furnizor de soluții si servicii complete de iluminat, formata dintr-o echipa tanara cu o prezență pe piața din România de aproape un deceniu. Misiunea noastră este să furnizăm soluții personalizate și să oferim servicii cu valoare adăugată pentru proiectele de iluminat.

La ZETA ne orientam spre perfecțiune în tot ceea ce facem și să inspirăm clienții și partenerii noștri prin inovație și excelență operațională. Aceasta a fost filozofia noastră încă de la început.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024