Gratis

Contabil evidenta primara

ELITON TRANS SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si a cheltuielilor:
- Contabilizeaza facturile emise pentru clientii interni si externi ;
- Inregistreaza facturi de prestatii furnizori interni si externi;
- Inregistreaza intrari de materiale si marfa in baza documentelor primite de la magazie (facturi interne, facturi externe, DVI si NIR).
- inregistreaza iesirile de materiale pe baza bonurilor de consum ;
- inregistreaza transferurile de materiale pe baza bonurilor de transfer;
- emite facturile de vanzare marfa din gestiune catre clientii interni si externi ;
- Intocmeste situatii si rapoarte financiar-contabile si verifica corelarea acestora:

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara la sediul Eliton Trans. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀

SC ELITON TRANS SRL este o companie de elita cu o activitate de 30 de ani in domeniul transporturilor interne si internationale de marfuri, cu capital integral privat romanesc, cu un parc auto de 180 de camioane noi Volvo si Mercedes.

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024