Gratis

Operator calculator contabilitate primara

SCULE SI UNELTE FEL DE FEL S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam contabil cu studii superioara si experienta in posturi administrative.

Cunostinte de contabilitate primara si resurse umane

Cunostinte PC ︄︃︀︁︅︂️︍​︂︎︍︃​︁︁︎️​︉︋︂︍​︇︂︌︂︇︅︈︇︍︅, MSOffice, Nexsus

Excelente abilitati de comunicare, relationare si organizare

Descrierea jobului

​Societate cu domeniul principal de activitate comert online angajeaza Contabil in evidenta primara: Beneficiaza de suportul echipei pentru dobandirea cunostiintelor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂necesare desfasurarii activitatii

- Minim 1 an experienta in domeniul financiar-contabil.

- Cunoasterea programului de contabilitate NEXSUS - reprezinta avantaj.

- Cunoastere operare PC - pachet MS Office (word, excel-nivel avansat, power point).

- Cunoasterea legislatiei si a documentelor financiar-contabile.

- Persoana cooperanta, echilibrata.

- Seriozitate, punctualitate.

- Excelente abilitati de comunicare.

- Atenta la detalii.

- Spirit de echipa.

Descrierea jobului:

Responsabilitățile vor fi următoarele:

- Introducerea documentelor contabile in programul de contabilitate Nexsus: facturi emise, facturi de achizitie, tranzactii bancare, incasari etc

- Verificarea incasarilor si a debitelor.

- Verificarea situatiilor financiare.

- Reconcilieri fise de cont furnizori si clienti.

- Intocmirea diferitelor rapoarte si situatii solicitate de catre conducere.

- Arhivarea documentelor financiar-contabile.

-Emiterea facturilor

Salariu 3000-3500 Ron (in fuctie de experienta si aportul adus in firma salariul poate sa creasca)

Program: L-V 8-17 (SE LUCREAZA DOAR O SAMBATA PE LUNA) 9-14

ZEP.RO - Ți-e la îndemână! Dedicați să aducem la îndemâna clienților noștri scule și unelte de top.
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024