Gratis

Operator Dispecer - Brasov

Hyperfy
3 poziții

Candidatul Ideal

Esti colegul ideal pentru noi daca:
Ai experienta in domeniul securitatii private sau experienta in call center;
Ai diploma de bacalaureat si poti lucra in ture de noapte;
Atestatatul pentru Dispecer Centru de Alarma constitue un avantaj;
Ai bune abilitati de operare MS Office;
Te adaptezi usor in utilizarea programelor informatice noi;
Ai foarte bune abilitatile de comunicare;
Lucrezi cu usurinta in echipa;
Seriozitatea, responsabilitatea, abilitatile de a solutiona rapid situatiile dificile sunt definitorii pentru tine

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau in cadrul echipei?
Sa monitorizezi si sa operezi sisteme electronice de securitate instalate la obiective ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀;
Sa lucrezi flexibil, in ture;
Sa utilizezi platforme software dedicate managementului securitatii;
Sa asigurari suportul telefonic in diverse situatii specifice conceptului de securitate;
Sa relationezi cu prestatorii serviciilor de securitate in vederea tratarii alarmelor.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Bonuri de masa;
Suport si indrumare pe tot parcursul integrarii in echipa;
Oportunitatea de a lucra cu cele mai noi tehnologii in domeniu;
Mediu de lucru modern si placut.

Hyperfy® aduce inovația în securitatea fizică. În ADN-ul Hyperfy® se regăsesc platformele software dezvoltate în întregime intern, cu obiectivul de a depăși limitările date de soluțiile clasice bazate pe pază umană. Astfel, compania consolidează securitatea fizică prin tehnologie. Hyperfy® oferă soluții complete și inovatoare, fiind pentru clienți un singur punct de contact pentru toate serviciile de Securitate fizică: de la implementare tehnică și mentenanță la monitorizare, intervenții rapide și dezvoltare de platforme software.

Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 4 Iul. 2024