Gratis

Dispecer

RIVOLI PROD SRL

Candidatul Ideal

Fast-Food angajeaza dispecer.
Program 2 zile lucrare cu 2 zile libere.

CE ITI OFERIM?
- salariu atractiv si masa asigurata la locul de munca.
- lucru intr-un mediu placut.
- o echipa dinamica, in care ai posibilitati de promovare.

Experienta intr-un post similar constituie un avantaj
Toate detaliile postului va vor fi oferite in momentul interviului

Descrierea jobului

Cerintele postului:
- preluarea comenzilor telefonice
- seriozitate si puctualitate
- abilitati de comunicare
- atitudine vesela si prietenoas ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, vesela, atunci te asteptam sa ni te alaturi
Telefon: 0769.041.164
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 30 Iun. 2024