Gratis

Dispecer

SC SMART TRAINING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta anterioara relevanta pe o pozitie de dispecer;
Limba engleza: nivel avansat;
Cunostinte operare calculator, internet, Microsoft Office;
Cunostintele de limba franceza prezinta avantaj;
Buna organizare a timpului si mediului de lucru;
Persoana integra, rezistenta la stres;
Deschidere spre a invata lucruri noi;
Cunoasterea bursei de transport;

Descrierea jobului

Analizeaza comenzile de transport primite de la clienti, verifica rutele de deplasare si confirma comenzile la clienti;
Transmite comenzile de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂transport catre conducatorii auto;
Urmareste si centralizeaza datele referitoare la situatia masinilor, status, pozitie, eventuale intarzieri la incarcare sau livrare;
Mentine permanent contactul cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme tehnice, eventuale intarzieri etc.);
Mentine in permanenta relatia cu clientii de transport.

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente!

SMART HR ofera de peste 20 ani servicii complete de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job nou?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la roxana@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 741213366 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 6 Iul. 2024