Gratis

Dispecer tura de noapte

TRANSILVANIA TRUCKING COMPANY S.R.L.

Candidatul Ideal

Dispecer transport tura de noapte
  • Persoana integra;
  • Isi organizeaza bine timpul si mediul de lucru;
  • Dispus sa invete;
  • Gandeste preventiv si cauta constant solutii de imbunatatire;
  • Rezistenta la stres;
  • Cunostinte operare calculator, internet, Microsoft Office;
  • Engleza fluent;
  • Franceza – reprezinta avantaj;
  • Cunoasterea bursei de transport.

Descrierea jobului

  • analizeaza comenzile de transport primite de la clienti, verifica rutele de deplasare si confirma comenzile la clienti;
  • urmareste si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀centralizeaza datele referitoare la situatia masinilor, status, pozitie, eventuale intarzieri la incarcare sau livrare;
  • mentine contactul permanent cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme tehnice, eventuale intarzieri, etc);
  • mentine relatia permanent cu clientii de transport;

Beneficii
  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru placut, profesionist si motivant – favorabil dezvoltarii profesionale;
  • Lucru intr-o echipa tanara si entuziasta, unde ne preocupam sa te integrezi si sa te simti bine
  • Un job pe termen lung si seriozitate din partea angajatorului

Compania face parte din grupul JOST - grup international de transport avand sediul in Luxemburg si Belgia, cu o vasta traditie in transportul de marfa inca din 1958. Compania noastra activeaza pe piata internationala a transporturilor din anul 2007, avand un numar de peste 900 de angajati.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024