Gratis

Operator supraveghere video

SC CLUB KING SRL

Candidatul Ideal

- Cunostinte Microsoft-Office si Internet;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Seriozitate;
- Atentie distributiva;
- Spirit de echipa;
- Studii medii.
Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Utilizarea sistemului video pentru buna administrate si functionare a departamentului operatiuni-caserie, in special in vederea controlului de securitate.
Acordarea de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈suport in vederea fluidizarii activitatii departamentului operational, supravegherea obiectivelor in scopul indreptarii erorilor, interactiunilor sau unor evenimente produse ce ar putea impiedica desfasurarea normala a activitatii.
Tinerea legaturii cu departamentul IT caruia ii transmite operativ toate defectiunile tehnice aparute in sistem, in scopul remedierii lor.

Beneficii:
-Salariu atractiv
-Bonusuri lunare pentru performanta
-Program in ture
-Lucru intr-o echipa tanara si dinamica
-Perioada de training platita.

SC CLUB KING SRL, detine o retea extinsa de peste 200 de puncte de lucru atat in capitala cat si in tara! Suntem o echipa tanara si dinamica de peste 300 de angajati, carora le oferim sanse reale de promovare si dezvoltare profesionala. In cei 13 ani de experienta pe piata romaneasca, am devenit mai puternici si mai stabili. Astfel ne-am asigurat un viitor in care ne vom extinde si ne vom mari echipa!
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024