Gratis

Agenti de securitate

ARMADA SECURITY S.R.L.
50 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Seriozitate
  • Devotament
  • Punctualitate
  • Spirit de echipă
  • Abilităţi de comunicare

Descrierea jobului

ARMADA SECURITY, societate specializată în servicii de securitate, continuă campania de recrutare pentru pozitiile de:
• agent de securitate;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂• agent de intervenție.

Cerințe:
  • Minim 8 clase absolvite;
  • Cazier judiciar curat;
  • Capacitate de lucru in ture;
  • Dinamism, implicare si seriozitate in activitatea depusa.

Pachet salarial transparent si calcul corect in raport cu activitatea efectuata conform legislatiei aplicabile. Beneficiezi de drepturi sociale, asigurare de sanatate, pensie..etc
  • Pachet salarial motivant.
  • Sanatate si echilibru
  • Echipament de lucru si instruire corespunzatoare;
  • Program de lucru flexibil de zi sau in ture zi / noapte.
  • Zile libere si de concediu in conformitate cu legislatia.
  • Posibilitati de promovare și bonusuri aferente.
Îţi vor fi alături colegi cu experienţă, care te vor susține în procesul de învățare. Ai un pachet salarial oferit la timp, prime şi transport (pe rutele unde avem transport asigurat).

Convinge-te de toate acestea! Te aşteptăm în echipa noastră!

ARMADA SECURITY S.R.L. a luat naştere în anul 2021, având ca obiectiv principal de activitate, servicii de protecţie şi gardă, conform codului CAEN 8010. Ne dorim să redefinim conceptul de pază şi protecţie prin profesionalismul de care dăm dovadă, prin flexibilitatea pe care vi-o oferim în concordanţă cu cerinţele dumneavoastră, dar şi prin calitatea serviciilor noastre.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024