Gratis

Operator Call-Center - site incaltaminte

Modlet.ro
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte bune dе operare PC - pachet Microsoft Office;
  • Experienta in relationarea cu clientii (reprezinta un avantaj experienta intr-un Call Center);
  • Spirit dе echipa, punctualitate, incredere in sine, autocontrol;
  • Abilitati dе relationare si comunicare, gandire logica, structurata, memorie buna, atentie la detalii;

Adresa pc.de lucru: Str. Cetatianu Ioan Nr.15, Hala 5 (in spate la Metro)
Google Maps: https://bit.ly/LocatieSediuModlet
Transportul este asigurat de firma.

Descrierea jobului

  • Confirmă comenzile telefonic.
  • Plasează comenzi în numele clienților.
  • Ofеrirеа de asistenta si consiliere clientilor - informatii complete si corecte;

Program luni -vineri( 8.00-16.30). Daca se munceste si/sau in weekend se plateste suplimentar sau se recupereaza!

Suntem o echipa tanara care adora pantofii si care lucrează pentru una dintre cele mai mari companii de incaltaminte online din tara.

Site-ul nostru este Modlet.ro iar magazinele noastre fizice le poti vizita oricand in Galati si Focsani.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024