Gratis

Operator Call Center

MEDICAL OCUPATIONAL SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Medical Ocupațional își mărește echipa din call-center!
Ești la început de drum profesional sau vrei să faci o schimbare?
Vrei să te dezvolți profesional?
Vrei să înveți tehnici de comunicare și să deprinzi abilități noi?
Ai o fire comunicativă și sociabilă?
Empatia și capacitatea de adaptare sunt atribute care te reprezintă?

Iată ce facem noi pentru tine: Te invităm să-ți arăți hotărârea și să te programezi la un interviu!
Trimite-ne CV-ul tău!

Persoanele care își doresc să candideze pentru acest post au următoarele calități și aptitudini:
  • Exprimare verbală corectă și fluentă în limba română
  • Capacitate de comunicare verbală clară, coerentă și concisă
  • Cunoștințe de operare pe computer
  • Experiența în call-center reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie (candidații acceptați beneficiază de training profesional de specialitate)
  • Seriozitate, punctualitate, atitudine pozitivă, fire organizată, sociabilă și comunicativă

Descrierea jobului

  • Preluarea apelurilor telefonice în vederea programării pacienților
  • Efectuarea de activități de Office Assistance (gestionarea corespondentei electronice sau fizice, suport ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂pentru echipă, organizarea documentelor, utilizarea echipamentelor de birou, gestionarea apelurilor telefonice, suport evenimente și alte sarcini administrative conexe activității specifice)
  • Informare și suport telefonic pentru pacienți
  • Introducerea de date și informații - operarea în aplicațiile generice și dedicate
  • Comunicarea prin e-mail interna si externa
  • Colaborarea cu celelalte departamente ale companiei
  • Program de lucru în ture și remote continuity assistance shifts
Beneficii
  • Salariu motivant în raport cu realizările profesionale demonstrate
  • Plăți suplimentare pentru remote continuity assistance shifts
  • Bonusuri financiare de sărbători (Paște și Crăciun)
  • Training profesional de specialitate
  • Consiliere ocupațională
  • Asigurare Privată Suplimentară de Sănătate
  • Consiliere medicală de specialitate
  • Mediu de lucru profesional, adecvat cu activitățile specifice.
  • Evenimente, petreceri ale companiei și team building.

Medical Ocupational ofera servicii medicale de inalta clasa incepand cu anul 2005. Din anul 2007 compania noastra furnizeaza solutii medicale pentru Asigurari Suplimentare de Sanatate in calitate de prestator general al unor puternice companii de asigurari.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024