Gratis

Muncitor Electrician Construcții

MRB Electric SRL

Candidatul Ideal

Cautam atat electricieni cu/fara experienta cat si muncitori in instalatii electrice fara experienta, pentru santiere din Cluj-Napoca sau orasele invecinate.

• experienta in realizarea lucrarilor de instalatii electrice, civile, industriale constituie un avantaj
• Autorizatie ANRE – constituie avantaj
• persoana dinamica, punctuala dornica sa dezvolte o cariera in domeniul instalatiilor electrice

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• realizarea lucrarilor de alimentare cu energie electrica, pentru clădiri, linii electrice subterane si aeriene, instalatii de impamantare;

︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄Beneficii:
• salariu motivant
• santiere deschise majoritatea in Cluj-Napoca sau apropiere – numar limitat de deplasari
• echipament de lucru, trusa de scule de mana
• program 1 schimb de L-V
• suport in obtinerea de autorizatii ANRE
• decontam transportul pentru persoanele care fac naveta din afara orasului
• oferim prime pentru echipe gata formate de 2-4 membri

MRB Electric ofera solutii complete clientilor sai in domeniile:

instalatii electrice /sisteme fotovoltaice /confectii metalice/ proiectare si productie ansamble wire harnesses

Diversificarea activitatiilor pozitioneaza MRB Electric printre cele mai active companii pe piata.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024