Gratis

Electrician

SCHNEIDER Romania SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

Electrician:

- Cunostinte electrice de baza
- Dispus sa lucreze în echipă
- diponibilitate pentru delegatii in tara
- seriozitate
- permis de conducere cat. B
- abilitati in vanzari

Beneficii:

salariu competitiv
prime de sarbatori
masina de servici, telefon mobil,
diurne
contract de munca pe perioada nedeterminata
echipament de lucru
oportunitate de a lucra într-o firmă serioasă cu experiență în domeniul

Descrierea jobului

Oferim:

Poduri rulante Sarcină max. 100t, deschidere max. 36 m
Macarale pivotante Sarcină max. 6,3 t, lungimea braţului max. ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈10m
Macarale portale uşoare Sarcină max. 2 t, înălţ. max. 5 m, şi lăţ.max. 7.9 m
Electropalane cu lanţ Sarcină max. 2 t
Electropalane cu cablu Sarcină max. 100 t
Sisteme de grinzi rulante suspendate H.B. Sarcină max. 2 t, lung. grinzii portale max. 22 m

Sistemele de ridicat ABUS sunt certificate ISCIR

Schneider Romania SRL este autorizat ISCIR pentru efectuarea lucrărilor de montare şi pentru întocmirea documentaţiei necesare autorizaţiei de funcţionare

Societatea SCHNEIDER ROMÂNIA SRL este reprezentantul exclusiv în România al sistemelor de ridicat/componente ABUS.

ABUS GmbH Germania produce de peste 30 de ani sisteme de ridicat şi componente

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024