Gratis

ELECTRICIAN

MDT TECHNIC DEVELOPMENT SRL

Candidatul Ideal

Compania noastra angajează un electrician calificat pentru a se alătura echipei noastre. Oferim un mediu de lucru dinamic și oportunități de dezvoltare profesională.

Cerințe:
- Diplomă în domeniul electricității sau certificare similară
- Certificare ANRE- constituie avantaj
- Experiență minimă de 3-5 ani în instalații electrice
- Cunoștințe de norme și reglementări electrice
- Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor

Descrierea jobului

Responsabilități:
-​Realizarea instalatiilor electrice rezidentiale sau nerezidentiale
-Realizarea si punerea in functiune a tablourilor electrice
-Realizarea necesarului de materiale pentru ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄executarea lucrarilor
-Respectarea normelor de siguranță

MDT Technic este specializata într-o gamă largă de servicii, de la proiectare și execuție până la optimizare și întreținere. Suntem antreprenori generali pe instalații, oferind soluții complete pentru instalații sanitare, termice, electrice, climatizare și sisteme fotovoltaice.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024