Gratis

Mecanic si electrician utilaje

S.C. PLASTIFLEX SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Locatie: Bujoreni, Valcea
Cerințe minime:
  • Certificat de calificare în domeniu;
  • Capacitate de analiză, organizare și adaptare profesională;
  • Cunoștințe și deprinderi tehnice temeinice astfel încât să execute un minim de operații de întreținere având complexitate medie;
  • Inovativ, dornic de perfecționare, punctual;
  • Permisul categoria B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Angajăm (locatie Bujoreni, Rm. Valcea - vis a vis deAbatorul DIana):

MECANIC ÎNTREȚINERE UTILAJE - 1 post disponibil
  • ​Verificarea tehnică a utilajelor destinate producției;
  • Verificări, ungeri, reglaje, completări ale nivelurilor de ulei și lichide
  • Reparație sau înlocuire componente defecte;
  • Întocmire necesar de materiale;
  • Lucru în echipă.

ELECTRICIAN ÎNTREȚINERE UTILAJE - 1 post disponibil
  • Verificarea tehnică a utilajelor destinate producției;
  • Verificări, înțelegerea schemelor electrice, capacitatea de a folosi diferite aparate de măsură și control;
OFERIM:
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Salariu motivant
  • Tichete de masă
  • Posibilitate de obținere de bonusuri

Plastiflex SRL - Activități de producție a foliei și a ambalajelor din polietilenă S.C. PLASTIFLEX S.R.L. activează în domeniul fabricării și reciclării de materiale plastice din anul 1991. Astfel, beneficiind de o experiența de 30 de ani pe piața producatorilor de mase plastice, asigurăm un echilibru perfect între calitate și profesionalism pe care le garantăm prin personalul nostru specializat și echipamentele performante de care dispunem. Milităm pentru un mediu curat și dorim să protejăm cat mai mult planeta, în acest sens am inființat și sectorul de reciclare mase plastice în care se lucrează intens la transformarea rebuturilor în material plastic util și calitativ.
Adresa: Rm. Vâlcea, comuna Bujoreni, str. Abatorului.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024