Gratis

Electrician intretinere si reparatii

DIESEL MECANICA SRL

Candidatul Ideal

Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate, rezistenta la stres
Atitudine orientată către client; corectitudine profesională; rigurozitate
Nivel ridicat de inițiativă, productivitate
Seriozitate, dinamism, atenție la detalii.
Perseverență în îndeplinirea obiectivelor.
Spirit practic și organizat, moral si respectuos
Disponibilitate pentru deplasari si lucrul în echipă.

Descrierea jobului

Asigură în teren reparația și întreținerea pe partea electrica motoarelor Caterpillar și a grupurilor electrogene Caterpillar
La cerere, asigură activități ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃de service în atelier , in tara sau în afara teritoriului țării
Întocmește documentaţia şi raportările necesare intervențiilor după executarea acestora
Participă la inventarierea pieselor și a sculelor
Identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor şi le comandă
Studiază literatura de specialitate, îmbunătăţindu-şi permanent abilităţile profesionale.
Realizează puneri în funcţiune şi expertizări atât ale echipamentelor noi, cat si ale celor second-hand

CERINŢE
Studii tehnice de specialitate (electrica industriala si navala)
Bune cunoştinţe de electricitate/ electronică, hidraulică
Cunoștințe și experiență în domeniul mecanic de minim 2 ani
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel și programe specifice)
Bună capacitate organizatorică
Capacitate de lucru cu termene limită
Bună capacitate de comunicare.
Cunoştinţe bune de limba engleză – domeniul tehnic
Permis de conducere categoria B

Authorised Caterpillar Marine Dealer for Romania. Our job is maintenance and repair of Caterpillar engines and generator sets on board of pushers, self propelled river barges, floating cranes and seagoing vessels all over Romania area and abroad.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024