Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

MECANIC INTRETINERE

S.C. PAPILLON LABORATOIRES COSMETIQUES S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

- Studii medii tehnice (mecanica, electromecanica, automatizari, masini-unelte);
- Cunostinte specifice de folosire a utilajelor dinamice si statice;
- Rezistenta la efort / putere de munca;
- Gandire rapida – luare decizii;
- Spirit de observare ;
- Ordonat;
- Atentie la detalii / minutios;
- Experienta in domeniu – min 3 ani.

Descrierea jobului

- Asigura intretinerea si reparatia utilajelor din dotarea Sectiei de productie;
- Asigura functionarea corespunzatoare a utilajelor in timpul schimburilor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de lucru;
- Sesiseaza directorul tehnic asupra oricarui incident care poate duce la oprirea utilajului;
- Raspunde de functionarea corecta a utilajelor in schimbul sau de lucru;
- Raspunde de calitatea reparatiei sau operatiei pe care a executat-o;
- Raspunde de corecta utilizare a echipamentelor de masurare si monitorizare din dotare;
- Raspunde de respectarea prevederilor referitoare la toate instructiunile de fabricatie si de lucru privind domeniul sau de activitate.

Descrierea companiei

PAPILLON LABORATOIRES COSMETIQUES este lider national pe piata vopselelor de par si dispune de o unitate moderna de productie, cu o capacitate flexibila si laborator propriu de cercetare, testare si verificare exigenta a calitatii produselor. PAPILLON LABORATOIRES COSMETIQUES are o puternica retea de distributie, acoperind la nivel national peste 10.000 de puncte de v�nzare.
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.