Gratis

Mecanic Intretinere si Reparatii

SC ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Suntem in cautarea unei persoane cu potential, dornica sa se alature echipei de profesionisti ADIENT. Daca simti ca locul tau este alaturi de noi, haide sa ne cunosti si sa te cunoastem mai bine!

CERINTE:
• Minim studii medii in domeniul tehnic ( mecanic, electromecanic )
• Cunoasterea principiilor de calibrare/reglare
• Cunostinte minime de lb. engleza si PC
• Orientare spre obtinerea rezultatelor si incadrarea in standardele de calitate
• Pasiune, dinamism, entuziasm fata de activitatea desfasurata
• Disponibilitate pentru ore suplimentare si flexibilitate

ABILITATI NECESARE:
- orientare spre obtinerea rezultatelor si incadrarea in standardele de calitate
- dinamism si implicare activa in activitatea desfasurata

Descrierea jobului

SARCINI SI RESPONSABILITATI:
• Repara, regleaza si efectueaza lucrari de intretinere a masinilor de cusut industriale conform cerintelor procesului de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂fabricatie
• Produce si asambleaza dispozitivele necesare pentru utilaje
• Amplaseaza masinile de cusut conform planurilor
• Tine evidenta reparatiilor efectuate
• Participa la imbunatatirea echipamentelor si a accesoriilor tehnice pentru masinile de cusut industriale conform cerintelor procesului de productie
• Initiaza schimbari in documentatia specificata
• Contribuie la realizarea scopurilor specifice si la indeplinirea treptata a politicii de calitate
• Respecta principiile ce privesc modificarile aparute in documentatia tehnica si tehnologica
• Participa in mod activ la implementarea si la repararea dispozitivelor Poka Yoke.

Ce iti oferim:
Ø Pachet salarial de la 5301 ron brut (include bonus lunar de productivitate si calitate- 16%)
Ø Tichete de masă 35 ron/zi lucrată- aproximativ 735 lei/luna, iar de 1.10.2024- 40 ron/zi lucrata
Ø Prime de vară și de iarnă – minim un salariu de bază
Ø Prime: 8 Martie (150 RON net), Paște (700 RON brut), rezultate (500 RON brut) și loialitate (în funcție de vechimea în companie)
Ø Ore suplimentare plătite – 200%
Ø Spor de weekend

Beneficii personalizate:
Ø Transport asigurat pe rutele companiei
Ø Acces la vouchere de vacanță

Dezvoltare profesională, sănătate și echilibru:
Ø Program de onboarding si instruire
Ø Echipament de protecție și lucru
Ø Program de lucru de 8 ore, în 2 schimburi
Ø Concediu odihnă în funcție de vechimea in companie (până la 27 zile)
Ø Ajutoare și zile libere pentru evenimente speciale
Ø Acces la abonament medical plus asistență medicală gratuită la sediul companiei

Adient (NYSE: ADNT) este lider global în scaune auto. Cu peste 70.000 de angajați în 29 de țări, Adient conduce peste 200 de unități de producție/ asamblare la nivel mondial. Producem și livrăm scaune auto pentru toți marii producători de echipamente originale. De la sisteme complete de scaune la componente individuale de spumă, huse și componente metalice, expertiza noastră acoperă fiecare pas din procesul de fabricație a scaunelor auto. Capacitățile noastre integrate, interne ne permit să ne dezvoltăm produsele de la etapa cercetare și proiectare până la cea de inginerie și fabricație – ajungând la milioane de vehicule anual.

Adient ține la confidențialitatea dvs. și se angajează să vă protejeze informațiile cu caracter personal în conformitate cu practicile corecte de informare și cu legile aplicabile privind confidențialitatea datelor. Notificarea noastră de confidențialitate explică modul în care Adient gestionează informațiile cu caracter personal și este disponibilă pe site-ul companiei.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024