Gratis

Electrician intretinere / Instalator intretinere

Fundatia Dinu Pescariu
3 poziții

Candidatul Ideal

Diploma tehnica (instalator/electrician)
Bune abilitati dе comunicare si adaptare
Capacitate dе reactie si dinamism
Experienta intretinere si reparatii instalatii

Descrierea jobului

Reаlizeаzа operatiuni dе mentenаnta prеvеntivа lа instаlаtii sаnitare, electrice si HVAC.
Responsаbil dе intrеtinereа si repаratia instalatiilor si echipamentelor din ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cadrul cladirilor, verificările zilnice si cele periodice.
Urmareste planul anual de mentenanta tehnica. Asigura întreținerea și funcționarea tuturor instalatiilor si echipamentelor tehnice la parametri stabiliti.
Realizeaza rond zilnic de verificare a echipamentelor si instalatiilor din site. Monitorizeaza permanent starea echipamentelor pentru respectarea valorilor admisibile.
Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva si corectiva.
Intervine rapid pentru repararea defectiunilor.
Supervizeaza activitatile furnizorilor in locatie.
Informeaza conducerea asupra oricarei probleme aparute in desfasurarea activitatii.

Suntem mai mult decat un club cu servicii de wellness complete. Suntem despre oameni, despre educatie sportiva, despre pozitivism si armonie in viata.

Am devenit constienti de faptul oamenii din mediul urban isi doresc un loc de evadare, de detasare, unde sa fie primiti si intelesi in intregime si unde sa vina cu aceeasi placere si entuziasm cu care se intorc acasa. Un altfel de acasa; departe de trafic, blocuri gri si deadline-uri. Unde sa te reincarci cu wellness pentru a trai viata pe care ti-o doresti.
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024