Gratis

Matriter-cu sau fara experienta

ROSTI ROMANIA

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana:
- inteligenta, deschisa si care invata repede
- cu inclinatii si abilitati tehnice
- cu rezistenta la efort fizic
- vesela si placuta, care pune accent pe intelegere si colaborare

esti persoana pe care o cautam.

Daca ai mai lucrat ca lacatus mecanic, mecanic auto, matriter, este si mai bine, inseamna ca iti va fi mult mai usor sa inveti ce facem aici. Daca nu, este ok, toti incepem undeva, important este sa vrei si sa poti

Descrierea jobului

Vei face parte din echipa noastra de matriteri, unde vei invata aceasta meserie si vei primi numeroase calificari.
Alaturi de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈colegii tai vei:
- efectua mentenanta planificata si preventiva a matritelor de injectie
- asigura reparatii de specialitate
- asigura suport tehnic departamentului Productie.

Iti oferim:
- salariu motivant
- tichete de masa
- bonus de performanta lunar
- transport gratuit din Ploiesti si cateva localitati limitrofe
- asigurare Medicala privata complexa
- sporuri si prime
- posibilitatea sa avansezi in cariera daca dovedesti ca poti mai mult

Rosti Group is a global plastics injection moulding company and subcontract manufacturer to some of the world’s leading manufacturers in the automotive, packaging, consumer appliances, business machines and medical sectors. Today we have production facilities in Sweden, Germany, Poland, Romania, UK, Turkey, China and Malaysia.

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024