Gratis

Tehnician turnare prin injectie plastic

JORDAN RIVER RECRUITMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Educație și abilități personale:
-Câțiva ani de experiență în turnarea prin injecție a materialelor plastice și sisteme de transfer automat.
-Pregătire ca tehnician plastic sau mecanic de proces în tehnologia materialelor plastice, sau formare comparabilă cu experiență adecvată.
-Experienta cu roboti industriali constituie un avantaj.
- Înțelegerea standardelor de scule și turnare.
- Capacitate de lucru în echipă.
-Mod analitic si metodic de lucru.

Descrierea jobului

Jordan River Recruitment recruteaza Tehnician turnare prin injecție plastic disponibil pentru relocare in Germania.

Sarcini:
-Dezvoltarea parametrilor optimi de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀turnare prin injectare pentru noi proiecte în procesul de prelevare a probelor.
-Competenta in rezolvarea intrebarilor procedurale si in rezolvarea intreruperilor procesului.
-Efectuarea schimbarilor de scule.
-Consiliere în probleme tehnice pentru echipele interne și interfuncționale.
-Dezvoltarea sistemelor/metodelor de imbunatatire a proceselor de productie.

Noi oferim:
- Lucru provocator și orientat spre viitor într-o companie internațională.
- Salarizare corectă și în funcție de performanță.
- O cultură corporativă care se concentrează pe individ.
-Un loc de muncă modern și o echipă tehnică care așteaptă cu nerăbdare să te vadă.
-Cazare asigurata de catre angajator
-Posibilitatea realizarii de ore suplimentare
-Asigurare medicala
-Salariu: 4.000 – 4.400 euro/luna
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024