Mecanic de procese pentru tehnologia materialelor plastice și cauciucului

JORDAN RIVER RECRUITMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Educație și abilități personale:
- Disponibilitate de a lucra in ture
-Formare finalizată ca mecanic de proces de turnare a materialelor plastice/plastic sau experiență de câțiva ani în acest domeniu.
-Experienta profesionala in lucrul cu masini de turnat prin injectie plastic si sisteme automate de transfer.
-Experienta cu procese speciale, cum ar fi turnarea prin injectie cu 2 componente, reprezinta un avantaj.
- Capacitate de lucru în echipă.
-Mod analitic si metodic de lucru.

Descrierea jobului

Jordan River Recruitment recruteaza Mecanic de procese pentru tehnologia materialelor plastice și cauciucului disponibil pentru relocare in Germania.

Sarcină:
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀-Infiintarea masinilor de turnat prin injectie plastic si a sistemelor de indepartare.
-Detectarea si eliminarea problemelor de productie
-Asigurarea calitatii solicitate a pieselor produse.
- Optimizarea proceselor de fabricatie.
-Instruirea angajatilor la locul de munca.

Noi oferim:
- Lucru provocator și orientat spre viitor într-o companie internațională.
- Salarizare corectă și în funcție de performanță.
- O cultură corporativă care se concentrează pe individ.
-Un loc de muncă modern și o echipă tehnică care așteaptă cu nerăbdare să te vadă.
-Cazare asigurata de catre angajator
-Posibilitatea realizarii de ore suplimentare
-Asigurare medicala
-Salariul orar: 16,50 – 18,00 €/h
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024