Gratis

Manager Restaurant Livrare

BRIO GRUP SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară în managementul restaurantelor constituie avantaj, dar nu este o cerință obligatorie .
  • Abilități excelente de comunicare și leadership.
  • Cunoștințe în gestionarea stocurilor și analiza performanțelor financiare.
  • Abilități de planificare și organizare pe termen mic / mediu ( de la o saptămână până la 6 luni).
  • Cunoștințe în utilizarea sistemelor de gestionare a comenzilor și platformelor de livrare.
  • Permis categoaria B

Descrierea jobului

Suntem un restaurant de top, specializat în livrarea de preparate culinare delicioase direct la ușa clienților noștri. Cu o echipă ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂dedicată și o pasiune pentru excelență, ne străduim să oferim o experiență de livrare de excepție. Căutăm un Manager pentru secțiunea de livrare care să ne ajute să creștem și să ne îmbunătățim continuu serviciile.

Responsabilități:
  • Managementul Echipei: Angajarea, formarea și motivarea personalului de bucătărie, livrare si call center (oferim suport în acest demers).
  • Urmărirea rapoartelor KPI.
  • Gestionarea Stocuilor: Monitorizarea și aprovizionarea eficientă a ingredientelor și materialelor.
  • Planificare Financiară: Monitorizarea costurilor, gestionarea bugetului și analizarea performanțelor financiare.
  • Implementarea Strategiilor de Marketing: Dezvoltarea și implementarea campaniilor de creștere a vizibilitații restaurantului, împreună cu echipa de marketing.

Oferim:
  • Un mediu de lucru dinamic și plin de provocări.
  • Pachet salarial competitiv..
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
  • Bonuri de masă in valoare de 30 ron/zi lucrată.

Cum să Aplici:
Dacă ești pasionat de industria restaurantelor și ai abilitățile necesare pentru a gestiona eficient un serviciu de livrare, te invităm să trimiți CV-ul tău !
Publicat 5 Iul. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 4 Aug. 2024