Gratis

MANAGER PROIECTE - Locații Gymboland

S.C. ENTERTAINMENT VISION SRL

Candidatul Ideal

Experiență relevantă ca Manager de Proiect (amenajare locații/ spații comerciale), preferabil experienta in management de proiect pentru spatii comerciale din Mall.

• Experiență în colaborarea cu arhitecții, constructorii, ingineri și personanal calificat în domeniul amenejărilor de spații comerciale.
• Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu.
• Capacitatea de a se adapta la schimbări și de a găsi soluții imediate.
• Abilitatea de a gestiona echipe de lucru și de a organiza și monitoriza sarcinile de lucru.

Descrierea jobului

Rolul Managerului de Proiect este să asigure că toate proiectele de DESCHIDERE/ ÎNCHIDERE sau RENOVARE LOCATII GYMBOLAND se desfășoară conform ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄︁planurilor aprobate și că se respectă termenele limită.

• Răspunde de implementarea proiectelor pentru locațiile Gymboland prin supravegherea sarcinilor administrative, comunicarea cu părțile implicate în implementarea proiectului, asigurarea disponibilității resurselor și pentru respectarea termenele limită ale proiectului.

• Responsabil pentru supravegherea operațiunilor de închidere/ deschidere/ renovare locuri de joacă din punct de vedere operațional.

• De obicei, lucrează cu o echipă de tehnicieni, arhitecți, ingineri și alți profesioniști.

• Responsabil de dezvoltarea și implementarea proceselor de gestionare a operațiunilor sau proiectelor pentru locațiile Gymboland. Planifică, programează și supraveghează activitățiile personalului tehnic sau de specialitate pentru a se asigura că serviciile sunt furnizate în timp util, eficient și cu cea mai înaltă calitate posibilă.

• Colaborarea cu alte departamente pentru a se asigura că proiectele sunt finalizate la timp și în limita bugetului.

Gymboland este o companie specializată în activități de divertisment și distracție pentru copii cu locuri de joacă situate în centre comerciale/ Mall-uri din România (București, Ploiești, Constanța, Brașov). Ne angajăm să oferim produse de cea mai bună calitate, sigure și atractive, adaptate nevoilor clienților noștri. Personalul nostru are o vastă experiență în proiectarea și gestionarea diferitelor atracții pentru copii și adolescenți, iar noi suntem dedicați să oferim cele mai bune servicii clienților noștri.
Brandul Gymboland a fost lansat în România în anul 2009, unul dintre primele companii care oferă locuri indoor de entertainment pentru copii, iar prin numărul de locații pe care le oferim, în prezent suntem lider în acest domeniu.
În anul 2023, în jur de 280.000 de copii au vizitat și s-au bucurat de serviciile din locațiile Gymboland și Rematch.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024