Gratis

Manager de Proiect în Constructii

Rc Beton Bau S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul construcțiilor;
  • Experiență pe un post similar;
  • Cunoașterea legislației și a standardelor de referință în domeniul construcțiilor;
  • Cunoștinte în utilizarea calculatorului MS Office (Word, Excel);
  • Abilități de comunicare eficiente și capacitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

  • Stabilirea unui sistem de monitorizare a progresului lucrărilor;
  • Crearea unui plan de proiect detaliat, incluzând toate etapele, resursele necesare ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀și termenele limită;
  • Selectarea și gestionarea echipelor de lucru, asigurându-se că fiecare membru are sarcinile bine definite;
  • Facilitarea comunicării eficiente între toate părțile implicate în proiect;
  • Implementarea unui sistem de control al calității pentru a se asigura că lucrările sunt executate conform specificațiilor;
  • Efectuarea de inspecții periodice ale șantierului;
  • Gestionarea neconformităților și a reclamațiilor;
  • Monitorizarea constantă a progresului lucrărilor și ajustarea planului de proiect în cazul apariției unor întârzieri.
BENEFICII:
  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Posibilitatea de a conduce o echipă dedicată și de a influența direct dezvoltarea companiei.

RC BETON BAU asigura un mediu proprice in care te poti dezvolta ca profesionist, sa-ti demonstezi calitatile, fiind alaturi de colegi pasionati de ceea ce fac, intr-o echipa dinamica, in mijlocul unor situatii practice foarte variate.

Compania RC BETON BAU are ca principal obiect de activitate managementul de santier, coordonarea si supervizarea lucrărilor de constructii (rezidentiale si industriale, atat in Romania, cat si in Germania).

Vrei sa te alaturi echipei noastre?
Trimite-ne CV-ul tau.

#echiparcbb #impreunapentrusucces
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024