Gratis

SEF SANTIER / MANAGER PROIECT/ INGINER INSTALATII

S.C.HIT & COLD INSTAL S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Facultatii de Instalatii sau Inginerie
  • Experienta in activitatea de instalatii si in domeniul instalatiei
  • Experienta in lucru cu beneficiarii si subantreprenorii ( verificare cantitati real executate, calitate lucrari executate)
  • Autorizatii Instalatii - prezinta avantaj
  • Disponibilitate deplasare in tara la santiere ,in vederea urmaririi lucrarilor in executie.
Se asigura cazare, diurna, masina , laptop si telefon sau dupa caz prima de relocare.

Descrierea jobului

SEF SANTIER / MANAGER PROIECT / Inginer instalatii pentru Departamentul Tehnic
cu urmatoarele sarcini si responsabilitati:
  • Executie - coordonare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈lucrari in santier, intocmirea situatiilor de lucrari, urmareste aprovizionarea cu materiale conform graficului de lucrari si a proiectului;
  • Urmarirea lucrarilor de instalatii cat si intretinere si interventii;
  • Asigurarea permanenta a legaturii cu reprezentantii beneficiarului, pentru lamurirea tuturor problemelor legate de lucrarile executate;
  • Asigura indeplinirea sarcinilor de munca pe fiecare muncitor si pe intregul punct de lucru, raporteaza operativ catre seful ierarhic asupra stadiului realizarii programului de productie;

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024