Gratis

Manager Financiar

Premier Meat Distribution

Candidatul Ideal

  • Experiență relevantă de minimum 3 ani în acest domeniu
  • Cunoștințe aprofundate de legislație financiară și contabilitate
  • Capacitate excelentă de analiză și sinteză
  • Competențe avansate de comunicare și negociere
  • Abilități de leadership și gestionare eficientă a echipei
  • Gândire strategică și orientare către atingerea obiectivelor

Descrierea jobului

  • Crearea și punerea în aplicare a strategiilor financiare pentru îndeplinirea obiectivelor companiei
  • Supravegherea și raportarea performanței financiare a organizației
  • Gestionarea eficientă a fluxului de numerar și optimizarea costurilor
  • Identificarea și administrarea riscurilor financiare
  • Elaborarea și implementarea politicii de investiții a companiei

Premier Meat Distribution SRL este o companie din București, fondată în 2012, cu o activitate specializată în prelucrarea și conservarea cărnii. Compania și-a construit o reputație solidă în industria alimentară, concentrându-se pe optimizarea proceselor de producție și pe respectarea celor mai înalte standarde de calitate. Cu o echipă dedicată și resurse moderne, Premier Meat Distribution oferă soluții eficiente în domeniul procesării produselor din carne, având un impact important în sectorul alimentar din România.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024