Gratis

Lucrător depozit Dragomirești-Deal - perioadă determinata

Notino Logistics Romania SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Te potrivești pentru acest rol dacă:

- Ai capacitate de învățare rapidă - te vei folosi de un scanner PC.
- Ești o persoană dinamică, atentă la detalii activă, responsabilă, cu
spirit de echipă.
- Experiența în logistică reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

EXTRA BONUS SEZON 1200 LEI SAU 1800 LEI NET
*Veți beneficia de acest bonus conform anumitor condiții

Ce te ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀va face fericit la noi?
Venit lunar NET între 3500 lei 4500 lei
format din:

- Salariu net aproximativ 2400 lei
- 40 lei zi lucrătoare tichete masă, aproximativ 800 lei lună
- Bonus lunar (prezență + calitate) de până la aproximativ 250 lei net
- Extra bonus de performanță: de până la aproximativ 1100 lei net
- Spor de weekend, spor sărbatoare legală, spor ore suplimentare

Alte beneficii:

- Tichete cadou de Crăciun în valoare de 300 de lei
- Concediu de odihnă aferent perioadei contractuale (baza de calcul: 20 zile an)
- TRANSPORT ASIGURAT (ruta Păcii-Chiajna; ruta Poiana-Florești-Brezoaia-Cosoba;
ruta Găiseni -Bolentin Deal Vale-Potlogi; ruta Șelaru-Petrești-Crevedia; ruta Vizurești -
Mogoșoaia; ruta Găești -Petrești; ruta Pitești; ruta Cotorca de Buzău + alte localități)
- Diverse surprize + fructe oferite o dată pe lună
- Abonament medical clinică privată (inclusiv servicii de stomatologie)

Program: Ture alternative L-D, 2 weekend-uri libere lună
Săpt. 1: Miercuri, Joi, Vineri Liber
Săpt. 2: Luni, Marți, Sâmbătă, Duminică Liber

Ce implică munca ta, ce responsabilități ai?
- Primirea, ridicarea, ambalarea și expedierea comenzilor la timp.
- Te așteaptă multă activitate și mișcare continuă.
- Vei lucra cu tehnologie modernă, acest lucru va ușura
și eficientiza mult munca ta.

Notino Logistics Romania este o companie care oferă servicii de logistică exclusiv pentru Notino, una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumuseții din Europa. Fondat în 2004, Notino s-a impus rapid ca un magazin online de încredere pentru cosmetice, parfumuri și produse de îngrijire personală.

În mai puțin de un deceniu, Notino s-a extins în 27 de țări diferite, iar forța sa de muncă a crescut la aproape 2700 de angajati în toată Europa. De asemenea, deținem un număr de 25 de magazine în Europa, dintre care 2 sunt localizate in București.

Puteți găsi mai multe informații despre noi pe site-ul: notino.ro

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024