Gratis

LUCRATOR DEPOZIT

MED TEHNICA SRL

Candidatul Ideal

⁃ Seriozitate, corectitudine si responsabilitate in organizarea livrarilor de marfa;
⁃ Capacitate de a manipula marfa fara probleme;
⁃ Abilitati de impachetare si coletare corecta a produselor;
⁃ Atitudine pozitiva si implicare in activitate;
⁃ Persoana ordonata, organizata si atenta la detalii;
⁃ Experienta intr-un post similar, reprezinta avantaj;
⁃ Capacitatea de a munci in echipa;
⁃ Nu este obligatoriu, dar reprezinta avantaj autorizatie pentru stivuitor;

Descrierea jobului

⁃ Descarca si incarca marfa din/in containere si autovehicule;
⁃ Culege de pe raft produsele din comanda din locatile specificate ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈in listele de culegere si pozitioneaza produsele pe paleti astfel încat sa nu se produca deteriorari ale acestora;
⁃ Depoziteaza marfa culeasa in zona de verificare ;
⁃ Raporteaza coordonatorului logistic daca semnaleaza diferente cantitative sau de locatie pentru verificarea stocului,
⁃ Impacheteaza produsele pe paleti si in cuti, iar dupa verificare le sigileaza conform procedurii interne;
⁃ Infoliaza paletii pregatiti pentru livare;
⁃ Pozitioneaza paletii/coletele in zona de livrare grupati pe destinatii;
⁃ Mentine curatenia si ordinea in depozit si in zona de lucru (intre si pe rafturi);
⁃ Participa la orice alte activitati in depozit la solicitarea managerului logistic;
⁃ Manipuleaza si aranjeaza marfa in depozit conform cerintelor;
⁃ Se asigura ca marfa este livrata cu toate documentele necesare;
⁃ Eticheteaza produse si le aranjeaza la raft in ordine;
⁃ Receptie si verificare marfa;
⁃ Participa la inventarele realizate de firma;

Descrierea companiei

SC Med Tehnica SRL a fost înființată în februarie 2012.
Activitatea companiei cuprinde: importul și distribuția de echipamente medicale și dispozitive ortopedice; asistență tehnică, service și reparații; garanție și post-garanție pentru dispozitivele tehnico-medicale.
Portofoliul nostru de echipamente acoperă o gamă largă de domenii medicale.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024