Gratis

Lucrator Depozit Ghiroda

sc. Loxan Atraktive srl.

Candidatul Ideal

- studii medii
- sociabilitate, flexibilitate, punctualitate, atentie distributiva
- carnet de conducere categoria B
- experienta de lucru cu liza electrica sau motostivuitor constituie un avantaj

Descrierea jobului

- participa la pregatirea comenzilor;
- culege produsele de pe rafturi si le pune in cutii speciale in vederea ambalarii;
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- dupa incheierea coletarii sigileaza si eticheteaza cutiile;
- participa la inventarele periodice.
- participa la operatiunile de aranjare a marfurilor, sortarea produselor si curatenie in depozit.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamică
- Posibilitate de promovare
- Salariu fix in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului;
- Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi;
- Transport Timisoara-Ghiroda
- Orar: L-V:7.30-15.30

Importator si distribuitor de produse cosmetice si de parfumerie din 1993. Avem o experienta de peste 20 de ani in domeniul cosmeticelor si de parfumerie.
Produsele importate le comercializam in magazinele proprii, distribuim catre retele de magazine si magazine specializate.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024